Izvor: NIN/Hronika arhiva vesti 12.03.2026
U Leskovcu uhapšen muškarac osumnjičen da je proneverio 1.450.710 dinara
NIN pre 23 dana
Policija Odeljenja za borbu protiv korupcije u Leskovcu, po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Nišu, uhapsila je M. J. (38) osumnjičenog da je kao poslovođa u maloprodajnom objektu jednog trgovinskog lanca u… »
Policija privela studenta Mašinskog fakulteta: Pušten nakon davanja izjave u Palati Srbija
NIN pre 23 dana
Studenti u blokadi Mašinskog fakulteta u Beogradu objavili su danas da je policija privela njihovog kolegu Luku Pešića i odvela ga u Palatu Srbija. On je pušten nakon davanje izjave u MUP-u, a prema rečima njegove advokatice Ljiljane Borović Marjanović… »
Carina otkrila više od 9.000 litara neprijavljene nafte na brodu kod Velikog Gradišta
NIN pre 23 dana
Srpski carinici otkrili su više od 9.000 litara neprijavljene nafte u tankovima jednog broda, prilikom kontrole na ulasku u Srbiju na graničnom prelazu Veliko Gradište na reci Dunav, saopštila je danas Uprava carine. Upoređivanjem brodske dokumentacije… »



