Izvor: Glas Zaječara/Regioni arhiva vesti 17.03.2026
KRIK: Premijer Đuro Macut ima imovinu vrednu dva i po miliona evra
Glas Zaječara 17.03.2026
Premijer Đuro Macut je po ulasku u politiku gotovo udvostručio vrednost svoje imovine koja je sada vredna oko dva i po miliona evra, piše danas istraživački portal KRIK pozivajući se na procenu agencije za nekretnine koju je angažovao. Osim vile na… »
Cena dizela između tržišta i države, zašto gorivo ne poskupljuje na pumpama već u fiskalnoj politici
Glas Zaječara 17.03.2026
Rast cena goriva gotovo uvek izaziva istu reakciju javnosti. Kada cena na pumpi poraste, prva optužba ide prema distributerima i naftnim kompanijama. Međutim, ozbiljnija analiza energetskog tržišta pokazuje da je ta percepcija pogrešna. U Srbiji cenu… »
Održana 31.sednica Privremenog organa grada Zaječara
Glas Zaječara 17.03.2026
Danas je održana 31.sednica Privremenog organa grada Zaječara na kojoj je doneto Rešenje o davanju ovlašćenja predsedniku Privremenog organa grada Zaječara za potpisivanje prijave na program podrške lokalnim zajednicama, kao i Rešenje o davanju… »



