Zabava arhiva vesti 20.03.2026
EVO KAKO IZGLEDA ĐANI POSLE OPERACIJE! UHVAĆEN I USLIKAN U TRŽNOM CENTRU NAKON UGRADNJE 5 STENTOVA!
Svet & Skandal 20.03.2026
foto Ivan Vucicevic Folk pevač Radiša Trajković Đani ponovo je u centru pažnje javnosti, ali ovoga puta ne zbog hitova, već zbog zdravstvene drame koja je potresla region. Nakon što je hitno hospitalizovan u Beogradu zbog nagle slabosti i iscrpljenosti… »
Odlazak legende: Čak Noris će sam sebi čitati opelo
B92 20.03.2026
Vest da je Čak Noris preminuo iznenadila je mnoge širom sveta. Ipak, ono što ga čini besmrtnim nisu samo filmovi i serije, već i bezbroj legendarnih fora koje su godinama kružile i nasmejavale milione. Gotovo da ne postoji osoba koja nije čula za… »
Bez pompe, ali sa mnogo ljubavi: Tanja Savić danas slavi 41. rođendan (foto)
Večernje novosti 20.03.2026
FOLK zvezda Tanja Savić danas slavi 41. rođendan, a ovaj poseban dan provodi u krugu najbližih, daleko od očiju javnosti. Foto: Privatna arhiva Pevačica se ovim povodom oglasila emotivnom porukom zahvalnosti. – Hvala svima na divnim čestitkama za moj 41… »
Žive u vili od 3 miliona u Beogradu, a Jelena ih je potpuno raskrinkala: Ova porodica krije mračnu tajnu
Telegraf 20.03.2026
Poznati par Adam i Anđela Adaktar sa svoje četvoro dece uživaju u neviđenom luksuzu, a njihova oaza mira na beogradskom Dedinju navodno vredi neverovatnih tri miliona evra. Prema rečima upućenih izvora, ova velelepna nekretnina prostire se na 700… »
Blic: "Svi znamo čime su se bavili" Žive u luksuzu od 3 miliona evra na Dedinju, ali Čačani ih dobro pamte: Isplivale tajne poznatog srpskog para, koji ima četvoro deceKurir: Troše milione evra, žive u vili na Dedinju, ali Čačani ih se dobro sećaju pre bogatstva i popularnosti! Detalji o Adaktarovima šokiraju
Planetarni hit “Way Down We Go” prvi put uživo pred beogradskom publikom
BizLife 20.03.2026
Jedan od najautentičnijih savremenih bluz‑rok bendova na svetu, KALEO, po prvi put dolazi u Srbiju i nastupiće 12. juna u jedinstvenom open‑air ambijentu Luke Beograd. Svetsku publiku KALEO je osvojio ne samo snažnim, sirovim zvukom i harizmatičnim… »
Prodavao sendviče i prao automobile: Poznati pevač se ovako mučio da zaradi, a danas daje i 30.000 evra za pesme
Blic 20.03.2026
Odmalena je radio razne poslove kako bi pomogao porodici Sa sedamnaest godina je već zarađivao, plaćao ekskurziju i kupio prvi mobilni telefon Pevač i bivši rijaliti učesnik, Savo Perović, otvoreno je podelio priču o svom teškom detinjstvu i borbi za… »
"Ona je zla žena, odvatno stvorenje" Janjuš sasuo niz uvreda Mileni Kačavendi, ona se potpuno slomila i završila u suzama…
Kurir 20.03.2026
Milena Kačavenda iako važi za ženu sa britkim jezikom koja je čvrstog stava i emocija, izgubila je kompas i rasplakala se uživo. Usred razgovora sa Markom Janjušević Janjušem koji tvrdi da su imali intimne odnose u spoljnjem svetu, Milena je grcala u… »
Najveća bela ajkula koju naučnici prate: Pokazala izuzetno zanimljive migracije
N1 Info 20.03.2026
Najveća velika bela ajkula koja se prati još od početka 2025. godine, prešla je više od 1.600 kilometara. Sada se približila obali jedne popularne turističke destinacije. Ajkula nazvana Contender dugačka je oko 4,3 metra i teška čak 770 kilograma, a… »
Anu Nikolić hoće da izbace iz hotela: "Sedi sama u baru i pravi haos, gosti su besni"
Nova 20.03.2026
Pevačica Ana Nikolić već neko vreme sa ćerkicom Tarom živi u jednom prestoničkom hotelu zbog renoviranja stana na Voždovcu. Kako prenose domaći mediji, Ani navodno preti izbacivanje iz smeštaja zbog njenog ponašanja. Kako se dalje navodi, glavni razlog… »
Blic: Ani Nikolić preti izbacivanje iz hotela: Pevačica pravi haos, isplivali detalji: "Biće primorana da napusti sobu"Kurir: Ana Nikolić pravi haos u baru luxuznog hotela, viče i vrišti na sav glas: Pije džin-tonik i ređa skandale, osoblje očajno zbog onog što radi iz dosade - Ludnicajoš 2 povezane
Napukla jaja u kartonu - da li ih zaista treba izbegavati?
Blic 19.03.2026
Napukla ljuska jajeta narušava prirodnu zaštitu i povećava rizik od bakterijske kontaminacije. Upotreba napuklih jaja u sirovom obliku nosi veći rizik, dok termička obrada smanjuje opasnost. Jaja su nezaobilazni deo svakodnevnih obroka, ali retko… »










