Izvor: Kurir/Balkan arhiva vesti 21.03.2026
Draško Stanivuković pretresen na ulazu u Hrvatsku: "Čovek bi pomislio da sam opasan kriminalac" (foto)
Kurir pre 5 dana
Gradonačelnik Banjaluke, Draško Stanivuković, ponovo je pretresen na granici sa Hrvatskom, a tim povodom se oglasio na društvenim mrežama kako je još jednom dobio „topla dobrodošlica od svojih komšija“. Kako je rekao, to je dobro uvežbana procedura. -… »
Kontrolisano gotovo 2.000 osoba na putevima u Crnoj Gori: Sankcionisana 463 vozača, 29 lica uhapšeno
Kurir pre 4 dana
Policija je tokom protekle noći na teritoriji cele Crne Gore izvela akcije "Tragač" i "Mini blokada", sa posebnim akcentom na kontrolu operativno interesantnih lica. Racije su izvedene u 32 ugostiteljska objekta, ukupno je kontrolisano 1.976 lica u… »
U Crnoj Gori 10 saobraćajnih nezgoda u poslednja 24 sata: Stradala jedna osoba, izdato 568 naloga za uplatu novčanih kazni
Kurir pre 4 dana
U Crnoj Gori je u poslednja 24 sata evidentirano deset saobraćajnih nezgoda, a poginula je jedna osoba. Iz Operativno-komunikacionog centra Uprave policije saopšteno je da je teže povređena jedna osoba, a dve lakše. Navodi se da je u Podgorici… »
Prihvaćeno jemstvo za Aca Đukanovića: Milion evra u kešu i nepokretnosti u vrednosti od preko četiri miliona evra!
Kurir pre 5 dana
Jemstvo za Aca Đukanovića je prihvaćeno, uz dve mere nadzora. Odluku je doneo sudija Osnovnog suda u Nikšiću Sava Mušikić. Kako je saopšteno iz Osnovnog suda u Nikšiću, jemstvo se sastoji od gotovog novca u iznosu od milion evra i od nepokretnosti… »
Novčano kažnjen zbog uvredljivih objava na Fejsbuku: Sud u Bijelom Polju proglasio krivim muškarca sa Žabljaka
Kurir pre 5 dana
Sud za prekršaje u Bijelom Polju oglasio je krivim M.B. sa Žabljaka zbog uvredljivog i drskog ponašanja na društvenim mrežama, po zahtevu Uprave policije OB Žabljak. Kako se navodi u sudskom rešenju, M.B. je tokom 2025. godine putem Fejsbuk profila… »
Policija u Podgorici rasvetlila 12 krivičnih dela: Osam osoba procesuirano za teške krađe, među njima i maloletnici
Kurir pre 5 dana
Podgorička policija rasvetlila je 12 krivičnih dela iz oblasti imovinskog kriminaliteta i procesuirala osam osoba, među kojima su četiri maloletna lica, saopšteno je iz Uprave policije. Akcija je realizovana u koordinaciji sa Osnovnim državnim… »
"Imao je 27 rana, dete mi je bilo živo dok ga je ubadao" Majka brutalno ubijenog Ervina: "Glava mu je potpuno odsečena i…
Kurir pre 4 dana
Sud u Zenici je 17. marta 2026. godine osudio Dina Bahtovića (24) na 30 godina zatvora prvostepenom presudom za ubistvo Ervina Peleša (24), koje se dogodilo 9. marta 2025. godine u stanu u Visokom, u BiH. Majka žrtve, Edina Bećirspahić, skrhana je bolom… »







