Uljez na svetskom prvenstvu
Danas pre 2 sata | Marko Vidojković

„Kolege, baš mi je drago da smo se našli na pivcetu.
Prvenstvo konačno postaje podnošljivo.“ „Mislio sam da će pauza za ‘vodu’ u svakom poluvremenu upropastiti igru i bio sam u pravu. Moji igrači se, doduše, ne bune. Polivaju se vodom i štipkaju za dupeta.“ „Moji igrači isto. Zahvaljujući toj gluposti sa vodom, trče kao sumanuti i tokom svih deset minuta zaustavnog vremena.“ „O ne, zove me Ludi Žvalek.“ „Ne javljaj se! Mene je zvao jutros triput. Kuliram budalu.“ „Dođavola, bio je nesnosan i kada je njegov tim bio na











