Samo majstor trenutka
Danas pre 1 sat | Lidija Valtner

Aleksandar Šapić, gradonačelnik Beograda, na poslednjoj konferenciji za medije nagovestio je da više neće obavljati tu funkciju poručivši opoziciji da sačeka još dve godine da on ode, a onda neka sve što je uradio vrate na staro.
Ipak, čini se da će te dve godine biti vrlo duge i mučne ako mu se Aleksandar Vučić, kojem uskoro ističe predsednički mandat, kada bude prešao na premijersko mesto, ali i pre, bude mešao u posao. Tokom Šapićevog gradonačelnikovanja, Vučić se, barem direktno i javno, slabo bavio čisto gradskim temama, ali je koristio svaku priliku da bude glavna zvezda na otvaranjima obnovljenih škola ili drugih objekata. Setimo se i toga da je sugerisao gradonačelniku da bolje











