Samo majstor trenutka

Danas pre 1 sat  |  Lidija Valtner
Samo majstor trenutka

Aleksandar Šapić, gradonačelnik Beograda, na poslednjoj konferenciji za medije nagovestio je da više neće obavljati tu funkciju poručivši opoziciji da sačeka još dve godine da on ode, a onda neka sve što je uradio vrate na staro.

Ipak, čini se da će te dve godine biti vrlo duge i mučne ako mu se Aleksandar Vučić, kojem uskoro ističe predsednički mandat, kada bude prešao na premijersko mesto, ali i pre, bude mešao u posao. Tokom Šapićevog gradonačelnikovanja, Vučić se, barem direktno i javno, slabo bavio čisto gradskim temama, ali je koristio svaku priliku da bude glavna zvezda na otvaranjima obnovljenih škola ili drugih objekata. Setimo se i toga da je sugerisao gradonačelniku da bolje

Pročitajte još

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »