SRCE: Ko plaća Vučićev miting?
Danas pre 4 sati | FoNet

Srbija centar (SRCE) pitao je danas nadležne da li privatni miting predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koji će biti održan sutra, plaćaju građani Srbije iz svog džepa. „Srpska napredna stranka (SNS) ponovo demonstrira da je otela državu i da je koristi kako bi opstala na vlasti.
Dok Beograd preživljava trodnevnu blokadu i saobraćajni kolaps zbog subotnjeg stranačkog mitinga, opravdano se postavlja i pitanje koliko će da košta ova Vučićeva predstava i ko će to da plati? Ko plaća struju, džinovske bine, najskuplje ozvučenje, hranu i vodu za ljude koje će SNS da dovede na ovaj očigledno predizborni skup?“, pita ta stranka. Srbija centar ističe da radnici Telekoma Srbije, državnog preduzeća koje pripada svim građanima, danima po gradu







