Prvenstvo… svetsko, a naše…
Danas pre 1 sat | Voja Radovanović

– Evo počelo je još jedno Svetsko prvenstvo u fudbalu bez nas… – priča nam jutros deda dok pijemo prvu jutarnju kafu u trpezariji, pa nastavlja – A sve zato što smo u kvalifikacijama, u državnom timu imali amatere koji igraju po raznoraznim belosvetskim ligama, umesto da smo u reprezentaciju pozvali naše najjače kadrove.
Da sam ja bio selektor, mi bismo sada sigurno učestvovali, a verujem i da bismo se okitili titulom svetskog prvaka. Ja bih igru naše reprezentacije postavio na zdrave noge, i u državni tim pozvao samo proverene igrače, a evo i koje. Za golmana bih postavio predsednika (baš tog na koga ste pomislili), jer on u poslednje vreme brani i ono što je neodbranjivo… i koga treba i koga ne treba tj. nema toga što on ne može da odbrani. Taman pomisliš da je primio još jedan











