Radić: Morao sam da napustim Srbiju

Danas pre 1 sat  |  FoNet
Radić: Morao sam da napustim Srbiju

Vojni analitičar i novinar Aleksandar Radić napustio je danas Srbiju nakon što je, kako je rekao za portal Nova.rs, otkriveno da su režimski mediji pratili i snimali njega i njegovu maloletnu ćerku. „Nisam imao izbora.

Pritisak na moj privatni život postao je preveliki“, kazao je Radić i dodao da je presudan trenutak bio kada su na televiziji Informer počeli da prikazuju tajno snimljene kadrove njegove maloletne ćerke. „Tada sam shvatio da više nemam pravo da rizikujem. Da sam završio u pritvoru, ona bi ostala sama. Kao otac nisam mogao da donesem drugačiju odluku. Pratili su nas neprekidno. Imam mnogo indicija da ljudi koji prate mene i druge koji nisu po volji vlasti rade za

Pročitajte još

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »