Тренер "грађевинара" Петровић: Друго полувреме испод сваке критике, не може појединац да угрози Звезду

Спортал блиц 09.04.2017  |  Бета

Тренер фудбалера Рада Небојша Петровић рекао је да је Звезда "сасвим заслужено" победила.

Фото: Марко Метлас / РАС Србија Лидер шампионата Србије савладао је домаћина на Бањици са 4:0 у утакмици 29. кола Суперлиге. - Звезда је доминирала у игри и демонстрирала квалитет. Имали смо шансе у првом полувремену, али нисмо успели да их реализујемо. У другом полувремену смо играли испод сваке критике, нисмо имали адекватан приступ. Нисмо решавали у оквиру групе, јер против оваквих екипа не можеш ствари да решаваш индивидуално - рекао је