Silni Novak na korak od odbrane titule: Đoković slomio žilavog Bautistu Aguta za šesto finale Vimbldona (video)

Kurir 12.07.2019

Najbolji svetski teniser Novak Đoković svaladao je Španca Roberta Bautistu-Aguta 6:2, 4:6, 6:3, 6:2 i šesti put u karijeri plasirao se u finale Vimbldona, gde ga u nedelju čeka bolji iz okršaja Rodžera Federera i Rafaela Nadala

Đoković je odlično odigrao prvi set, prepustio je samo dva gema rivalu, a problemi su počeli u drugom setu, kada je dva puta morao da menja reket, bilo je i jednog kraćeg prekida jer je jednom gledaocu pozlilo i nekako se nervoza uvukla kod našeg tenisera koji je ušao u rezultatski zaostatak i do kraja seta nije uspeo da ga nadoknadi. Ali, već od trećeg seta stvari su ponovo došle na svoje mesto. Đoković je ponovo delovao sigurno na terenu i kako je meč odmicao