"Najvažnije tek dolazi": Odbojkaši Srbije smatraju da je prvi set bio veoma bitan, a evo i zbog čega

Sportal blic 21.09.2019  |  Blicsport.rs

Odbojkaši Srbije plasirali su se u četvrtfinale Evropskog prvenstva, pošto su pobedili selekciju Češke rezultatom 3:0 (31:29, 25:21, 25:18).

Češka je najveći otpor pružila u prvom setu, da bi u naredna dva seta razlika u kvalitetu bila očigledna, na strani naše reprezentacije. Jedan od najboljih aktera pobede Aleksandar Atanasijević smatra da protivnik nije imao šta da izgubi, i da je to uz pojedine greške izabranika Slobodana Kovača glavni razlog što se prvi set igrao na razliku i završen je rezultatom 31:29. - Česi su ušli u utakmicu znajući da nemaju šta da izgube. Rizikovali su na servisu. Mi smo