Mane u 90+4. za trijumf Redsa! Preokret Sitija

N1 Info 02.11.2019  |  Bojan Marinković

Lider Premijer lige Liverpul savladao je Aston Vilu na gostovanju, u okviru 11. kola, posle preokreta 2:1. Strelac pobedonosnog pogotka bio je Sadio Mane u 90+4. minutu! I dugoplasirani Mančester Siti je posle zaostatka na poluvremenu savladao Sautempton sa 2:1.

Posle gola Trezegea u 21. minutu, Crveni su gubili sve do finiša utakmice na Vila parku i delovalo je da će zabeležiti prvi poraz posle 28 utakmica u domaćem šampionatu. Ipak, usledio je veliki preokret u poslednjih nekoliko minuta za očuvanje šest poena prednosti u odnosu na Mančester Siti, protiv koga će igrati u sledećem kolu. Upravo su Građani poslednji tim koji je savladao Redse u ligi. Bilo je to trećeg januara ove godine. Najpre je u 87. minutu Endru