Svrake upisale petu pobedu, arsenal nastavio posrtanje: Njukasl bolji od Šefilda, Brajton slavio u Londonu

Kurir 05.12.2019

Fudbaleri Njukasla pobedili su večeras u gostima ekipu Šefilda sa 2:0, u utakmici 15. kola Premijer lige.

Strelci za pobednički tim bili su Alan Sen-Maksimen u 15. i Džondžo Šelvi u 70. minutu. Njukasl je upisao petu pobedu od početka šampionata i trenutno je na 11. mestu na tabeli sa 19 bodova, koliko ima i Šefild. U narednom kolu, popularne "Svrake" dočekuju Sautempton, dok Šefild gostuje Noriču. Fudbaleri Brajtona pobedili su u gostima ekipu Arsenala sa 2:1, u poslednjoj utakmici 15. kola Premijer lige. Brajton je poveo u 36. minutu golom Adama Vebstera, izjednačio