Crna serija Arsenala nema kraja! Tobdžije dobile šamar od Brajtona, Njukasl iznenadio Šefild na gostovanju

Sportal blic 06.12.2019  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Arsenala još jednom su razočarali svoje navijače i u poslednjem meču 15. kola Premijer lige na Emiratima su izgubili od Brajtona rezultatom 2:1.

Izabranici Fredija Ljunberga u sedmoj utakmici zaredom nisu uspeli da dođu do tri boda čime su nastavili katastrofalan niz. "Tobdžije" su navijačima pružile još jednu razočaravajuću partiju i "galebovi" zasluženo dolazi do celog plena. Golove za Brajton postigli su Vebster u 36. i Mopej u 80. minutu, dok je jedini strelac za Arsenal bio Lakazet na startu drugog poluvremena. Arsenal je ostao na 19 bodova i desetoj poziciji, dok je Brajton na svega bod od kluba iz