Partizan bez stresa ubedljivo trijumfovao u Trentu

RTS 15.01.2020

Košarkaši Partizana savladali su kao gosti ekupu Trenta sa 83:58, čime su stigli i do druge pobede u top 16 fazi Evrokupa. Crno-beli u prvoj četvrtini stigli do dvocifrene prednosti, koju su do kraja meča samo uvećavali. Svoj debi imao je i Džejms Majkl Makadu, poslednje pojačanje Partizana. Sledeći meč izabranici Andree Trinkijerija igraju narednog utorka, u gostima protiv Darušafake.

Košarkaši Partizana zabeležili su i drugu pobedu u Grupi E top 16 faze Evrokupa, pošto su u Italiji ubedljivo savladali ekipu Trenta sa 83:58. Crno-beli su protivniku već u prvoj deonici stavili do znanja da se kući ne vraćaju bez pobede, pa su u prvih 10 minuta stigli do dvocifrene prednosti – 24:12. Ekipa Andree Trinkijerija fantastično je šutirala u prvom poluvremenu, dok je odbrana bila veoma agresivna. Na veliki odmor Partizan je otišao sa prednošću od 47:28.