Luka Jović zaludeo bernabeu "magičnom štiklom": Jednim dodirom namestio gol Kazemiru, a on mu se ovako poklonio! /video/

Sportal blic 18.01.2020  |  Aleksandar Knežević

Derbi 20. kola Primere igran je u Madridu, a igrali su ga Real i Sevilja, Utakmica je završena rezultatom 2:1.

Bilo je puno uzbuđenja, dva puta je bila potrebna intervencija VAR-a, a za jedini pogodak Madriđana velike zasluge idu Luki Joviću. Sevilja je opravdano stigla u prestonicu Španije sa namerom da se nadigrava sa kraljevskim klubom, a iako je prvo poluvreme završeno rezultatom 0:0 moglo je biti i drugačije. Slavili su gosti u 31. minutu utakmice, ali je njihov gol poništen nakon što je sudija Huan Martinez Munuera pregledao VAR snimke. Nastavak je pripao , a iako