Golman u zaustavnom vremenu zatresao mrežu protivnika i odveo svoj tim među osam najboljih Lige šampiona (video)

Večernje novosti 27.02.2020  |  Novosti online

Junak meča postao je golman koji je u zaustavnom vremenu otišao u napad sa celim timom i postigao gol za 4:2

Neverovatna sreća ispratila je fudbalere meksičkog Tigresa na revanš meču osmine finala Lige šampiona protiv sansalvadorskog Alianca. Na domaćem terenu potrebnu pobedu Tigresima, od 4:2, doneo je golman Nahuel Guzman u 94. minutu, kada je zatresao mrežu protivnika čime je odveo tim među osam najboljih ekipa. U prvoj utakmici, koja se igrala u San Salvadoru, slavio je domaćin sa 2:1. Na drugom meču Meksikanci su odmah počeli ofanzivno i do 33. minuta imali 3:0 na