Vulvsi mislima bili u produžetku, pa ispali: Liga Evrope ima polufinaliste, fudbaleri Šahtjora pocepali mrežu Srbina

Sportal blic 11.08.2020  |  P. L.

Fudbaleri Šahtjora i Sevilje plasirali su se u polufinale Lige Evrope nakon polufinalnih megdana u Nemačkoj.

Ukrajinska ekipa je ubedljivo porazila Bazel sa 4:1 (2:0), dok je španski tim pobedio pogotkom u finišu protiv Vulverhemptona. Veliki deo posla je Šahtjor uradio tokom prvog poluvremena, tačnije već do 22. minuta kada je na semaforu pisalo 2:0. Prvi gol viđen je već u drugom minutu nakon kornera koji je iz desnog ugla izveo Marlos, nakon što se odbrana Švajcaraca uspavala, a gotovo neometan na loptu natrčao Moraeš i poslao je u gol. Ravno 20 minuta potom je Marlos