Партизан прекинуо црни низ стотком! Парни ваљак прорадио, одбио све нападе и укротио жилаве пантере, блистао Милер Мекинтајер!

Спортал блиц 17.10.2020  |  М.Д.С.
Партизан прекинуо црни низ стотком! Парни ваљак прорадио, одбио све нападе и укротио жилаве пантере, блистао Милер…

Кошаркаши Партизана савладали су ФМП са 103:90 у трећем колу АБА лиге и тако уписали први тријумф у новој сезони овог такмичења након уводних пораза од Борца и Будућности.

Прва четвртина је била права резултатска клацкалица у којој су оба тима користила разноврсна решења у нападу. ФМП је играо сјајно на крилима Улубаја који је постигао 10 поена и био савршен из игре (3/3 за два, 1/1 за три поена) и који је правио разлику. Црно-бели су користили разноврсна решења у нападу, па је Новица Величковић убацио пет поена на првом мечу ове сезоне. Раде Загорац је био расположен, па је за само четири минута уписао пет поена. Друга четвртина