Dan posle – Holender nakon pogotka kojim je ‘presudio’ proleteru: Žao mi je što nisam igrao u derbiju, ali biće ih još, polako…

Hot sport 22.11.2020  |  Redakcija
Dan posle – Holender nakon pogotka kojim je ‘presudio’ proleteru: Žao mi je što nisam igrao u derbiju, ali biće ih…

Filip Holender je došao kao pojačanje u napadu, ali ga je povreda koju je zadobio tokom reprezentativne pauze sa nacionalnom selekcijom Mađarske sprečila da debituje na Večitom derbiju.

Za tri nedelje koliko je proveo u dresu crno-belih pokazao je da je neko ko zna da igra fudbal i ko će moći da pomogne ekipi u budućnosti. U 91.minutu igre na utakmici 15. kola LInglong Tire SLS FK Partizan – FK Proleter postigao je prvi gol za Partizan, posle promašenog penala u 61. minutu igre pri rezultatu 0:0. – Ovo mi je treća utakmica koju počinjem i srećan sam zbog gola koji sam postigao. A penal, to moraš da zaboraviš. To se dešava, ali igrač mora da izdrži