Otkrivamo nove informacije o nesreći Veljka Ražnatovića: Pukom srećom izbegnuta tragedija
Story 11.01.2016 | Kurir
![Otkrivamo nove informacije o nesreći Veljka Ražnatovića: Pukom srećom izbegnuta tragedija](https://nstatic.net/img/logo/s/story.png)
Sin folk zvezde Svetlane Cece Ražnatović Veljko (19) slupao se u autu koji je vozio Nikola Vavić (25), brat nekadašnjeg vođe Partizanovih navijača Aleksandra Vavića.
U saobraćajnoj nesreći kod Modriče u Republici Srpskoj Veljko je slomio šaku, a povređen je i Vavić, kao i vozač drugog automobila. - Vavić je upravljao audijem A8, a Veljko je bio suvozač. Njih dvojica su prijatelji i često zajedno idu u noćni provod. Nesreća se dogodila u subotu oko 14 sati. Ispred njih je bio drugi automobil čiji je vozač iznenada naglo zakočio. Kako bi izbegao nezgodu, Vavić je prešao u suprotnu traku i direktno se zakucao u