(Фото) ЦРНО-БЕЛИ СЕ ДИЧЕ: Од 13 златних делфина, 12 играло у Партизану, као и селектор Савић

Курир 24.01.2016
(Фото) ЦРНО-БЕЛИ СЕ ДИЧЕ: Од 13 златних делфина, 12 играло у Партизану, као и селектор Савић

Ватерполо клуб Партизан се дичи податком да је 12 од 13 ватерполиста, који су освојили титулу на Европском првенству у Београду поникло баш у том клубу.

Црно-бели су на својој Фејсбук страници објавили и листу трофеја које су садашњи репрезентативци, али и селектор Дејан Савић, освојили са Партизаном. Једини златни "делфин" који није био члан Партизана је Сава Ранђеловић. Треба додати да су и црногорски репрезентативци Александар Радовић и Предраг Јокић такође играли за Партизан. На ову чињеницу подсетили су и Александар Шоштар и Слободан Соро, легенде српског ватерпола. "Из ове

Прочитајте још

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »