Пријава Амг Стефановић: Вучићев режим преко државног медија удара на оне који их критикују
Курир 24.01.2016

БЕОГРАД - Лидер Левице Србије (ЛС) и некадашњи потпредседник Демократске странке (ДС) Борислав Стефановић, реагујући на најгрубље кршење закона листа Политика, који је објавио личне податке власника и директора компаније "Адрија медија група" Александра Родића, изјавио је да су то знаци да се Политика враћа на старо - у време Милошевића.
"Вучићев режим преко државног медија удара на медије који их критикују. То је за сваку осуду. Морају се замрачити подаци који могу угрозити нечију сигурност, а поготово у ситуацији када се пише о власнику листа који критикује власт. Очигледно је да су неки делови безбедносних служби и политичког врха Србије у спрези са Политиком, а неки говоре и да се Политика враћа на старо - у време Милошевића", истакао је Стефановић. Подсетимо,






