(Video) Majstorija: Barselona zgromila Seltu uz het-trik Suareza posle asistencije Mesija sa penala

Kurir 14.02.2016

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu ekipu Selte 6:1 (1:1) u meču 24. kola španske Primere.

Golove za Barselonu postigli su Lionel Mesi u 28, Luis Suarez u 59, 75. i 82, Ivan Rakitić u 84. i Nejmar u 91. minutu. Jedini strelac za goste bio je Jon Guideti u 39. minutu. Posebno je bio lep treći gol Suareza, a četvrti za Barselonu. Sudija je dosudio penal za Barselonu. Loptu je na belu tačku namestio Mesi. I kada su svi očekivali da zatrese mrežu Selte, on je asistirao Suarezu koji je stigao do het-trika. Mesi i Suarez su izveli