Tri asistencije Jovanovića vinule Čačane na drugo mesto, Voši nisu dovoljna ni dva igrača više

Sportal blic 20.02.2016  |  Beta / B. O.

Fudbaleri Borca pobedili su u Čačku Jagodinu sa 3:0 i preuzeli drugo mesto na tabeli posle 23. kola. U njemu je Rad savladao Novi Pazar sa 1:0 i prekinuo niz od 12 prvenstvenih nastupa bez trijumfa, a Vojvodina odigrala 1:1 sa Spartakom, koji je meč završio bez poraza i pored dva isključenja.

Foto: Nenad Mihajlović / RAS Srbija Detalj sa utakmice Vojvodina - Spartak Borac je poveo golom Vuka Sotirovića u sedmom minutu, posle prodora i centaršuta sa desne strane Lazara Jovanovića. Vođstvo je duplirao Srđan Vujaklija u 28. minutu ponovo posle dobrog dodavanja Jovanovića, a konačan rezultat postavio je Darko Zorić u 83. minutu, posle treće asistencije Jovanovića na utakmici. Ekipa iz Čačka je tako prekinula niz od dva