Majstorija Milera za preokret Bajerna, Jojić i Mladenović poraženi od "Menša" /VIDEO/

Sportal blic 20.02.2016  |  B. O.

Fudbaleri Bajerna su posle preokreta savladali Darmštad sa 3:1 u 22. kolu Bundeslige, u kome su naši internacionalci, Miloš Jojić i Filip Mladenović kao članovi Kelna doživeli minimalan poraz u Menhengladbahu.

Foto: Reuters Tomas Miler slavi gol Darmštadu Darmštad je isprva šokirao publiku u Minhhenu jer je, na asistenciju Sirigua sa desnog krila, Vagner kod bliže stative dobro reagovao i doneo prednost gostima u 26. minutu. A ta prednost potrajala je dok Tomas Miler u drugom poluvremenu nije stupio na scenu. On je najpre u 49. minutu spretno reagovao u suparničkom kaznenom prostoru i poravnao rezultat, da bi u 71. izveo majstoriju. Tada je