SLS: Očajni Partizan dozvolio preokret i doživeo poraz na debiju Ivana Tomića (VIDEO)

Hot sport 21.02.2016  |  HotSport

Fudbaleri još uvek aktuelnog šampiona Srbije doživeli su novi poraz u Superligi Srbije. Na prolećnoj premijeri bolji je bio OFK Beograd sa 2:1 (0:1).

Trener Partizana Ivan Tomić odlučio je da usled velikih problema pre ovog meča (suspenzije Evertona i Stevanovića, bolesti Božinova i odbijanja da igra za Partizan Abubakar Oumarua), pa su crno-beli danas na Vračaru igrali sa tri napadača. Uvodni minuti utakmice nisu bili obećavajući, ali je monotoniju na Vračaru prekinuo Darko Brašanac sjajnim pogotkom u 23. minutu. Proturio je loptu kroz noge jednom igraču u plavo-beloj opremi,