Stara Dama Nije Prestala Da Veruje: Rezervisti Juvea šokirali Bajern!

Sportal blic 24.02.2016  |  D. Nikolić

Činilo se najpre da je Bajern već eliminisao Juventus kada je u Torinu, u prvom meču osmine finala Lige šampiona poveo sredinom drugog poluvremena sa dva gola razlike. Ipak, "stara dama" je učinila ono što mnogi timovi ne uspevaju protiv moćnih Bavaraca - odgovorila je istom merom, pa će se na revanš ići uz rezultat 2:2 (0:1) iz prvog duela.

Foto: Tanjug/AP U Torinu je raspevana publika uglavnom gledala kako se njeni ljubimci brane, jer je dominacija Bajerna počela vrlo rano. Na stranu sada što je u četvrtom minutu Vidal oprobao svoj udarac koji je njegov bivši saigrač, golman Juvea Bufon uspeo da ukroti, prosto - Bavarci su maltene non-stop imali loptu u svom posedu. Istina, strepeli su gosti kada je u 13. minutu jedan od retkih Juventusovih napada iznedrio šansu, koju