Liga šampiona: Mančester siti izvadio kartu za četvrtfinale, uspavanka u Ajndhovenu

Večernje novosti 24.02.2016  |  Beta

Fudbaleri Mančester sitija na korak su do plasmana u četvrtfinale Lige šampiona, dok su PSV i Atletiko na istim pozicijama (0:0) posle prvog meča osmine finala

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras u Kijevu domaći Dinamo sa 3:1, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona. Golove za Mančester siti postigli su Serhio Aguero u 15, David Silva u 40. i Jaja Ture u 90. minutu, dok je strelac za Dinamo bio Vitalij Bujalski u 59. Mančester siti je u prvom poluvremenu bio bilji, iako je Dinamo u petom minutu prvi stigao do šanse za gol, ali je Džo Hart sačuvao svoju mrežu posle šuta