Ivković: Zvezda je zasluženo pobedila, sa Krstićem bismo bili potpuno drugačiji tim

Sportal blic 26.02.2016  |  D. Nikolić

Trener košarkaša Efesa Dušan Ivković je posle poraza od Crvene zvezde (91:82) u osmom kolu Top 16 faze Evrolige čestitao crveno-belima na zasluženom trijumfu, istakavši da su do njega stigli odlično otvorenim drugim poluvremenom.

Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Dušan Ivković "Ovo je bila jedna izuzetna važna utakmica za oba tima. Što se tiče mog tima, odigrali smo dva potpuno različita poluvremena. U prvom smo imali naglašen karakter u našoj odbrani, naročito u drugoj četvrtini. A drugo poluvreme, u koje smo ušli sa "+5", bilo je takvo da smo primili 52 poena. Zvezdu smo razigrali na početku treće deonice, kada smo primili sedam lakih poena u tranziciji,