Почео осмомартовски програм на Спенсу

Дневник 04.03.2016
Почео осмомартовски програм на Спенсу

Осмомартовски програм на Спенсу почео је културно-забавним програмом „Мами на дар“ и том приликом уручене су награде и поклони деци чији су ликовни радови проглашени

за најбоље. На конкурс је пристигло више од стотину радова малишана из новосадских вртића. Вукашин Ивановић из вртића „Плави зец“ освојио је прво место на конкурсу, друго место заузела је Неда Бачић из вртића „Различак“, док је треће место

Различак »

Кључне речи

Војводина, најновије вести »