Zvezda poginula muški u Istanbulu, Feneru dovoljni jedna četvrtina i maestralni Datome (VIDEO)

Sportski žurnal 04.03.2016

Peti put, četvrti u Evroligi ove sezone, Crvena zvezda je izgubila od Fenerbahčea. Ako je za utehu, ovo je bilo najbolja izdanje crveno-belih protiv prvog favorita elitnog takmičenja

Kad Fenerbahčeu u jednoj četvrtini ubacite svega šest, a primite čak 24 poena, gotovo sigurno nemate šanse za pobedu, bez obzira šta ste uradili u preostala tri kvartala. Upravo to se dogodilo Crvenoj zvezdi, koja je posle odličnog prvog poluvremena, u 22. minutu meča u Istanbulu imala dvocifrenu prednost protiv velikog favorita (36:26). Tada je Obradović naredio svom timu maksimalnu agresivnost u odbrani, a Radonjić i njegovi igrači