Liga Šampiona: Zenit napadao i promašivao, Benfika ga nokautirala u samom finišu (VIDEO)

Hot sport 09.03.2016  |  HotSport

Treći četvrtfinalista Lige šampiona, posle Reala i Volfsburga, je Benfika koja je savladala Zenit i u drugom meču sa 2:1, pošto je u prvom slavila sa 1:0.

Benfika je u Sankt Peterburg donela prednost od 1:0 uz Lisabona i to golom u 90. minutu tog prvog meča, što je nagovestilo da u revanšu neće toliko biti koncentrisani na napad. U portugalskom timu od prvog do poslednjeg minuta nastupio je Ljubomir Fejsa, i veoma dobro je držao sredinu terena Benfike. Nije ni Zenit previše rizikovao, pa je osim jedne šanse Artema Dzjube, prvo poluvreme proteklo u većinskoj borbi na sredini terena. Bilo je