VIDEO Partizan slavio pred praznim tribinama: “Makazice” Kosovića ulepšale pobedu

Večernje novosti 12.03.2016  |  Novosti online

Golove za crno-bele su postigli Brašanac, Stevanović (iz penala) i Kosović koji je prelepim udarcem matirao Popovića

Partizan je osvojio tri boda, a zbog kazne FSS-a su to ponovo učinili pred praznim tribinama. Posle Radničkog iz Niša pao je i Voždovac (3:0). Izabranici Ivana Tomića su zasluženo stigli do tri boda, a pobedu su ulepšale makazice Kosovića u 68. minutu. Gosti su bolje započeli utakmicu, a prvu priliku su propustili već u drugom minutu. Gogua je vratio loptu Šaranovu koji je uhvatio u ruke, pa je arbitar dosudio indirektan udarac.