Следе фина ментална и физичка подешавања
Данас 17.03.2016 | М. Р.

Након победе над Колшрајбером, Новак рано јутрос играо са Лопезом у четвртфиналу Индијан Велса
Београд - Новак Ђоковић састао се рано јутрос са Филићијаном Лопезом у четвртфиналу на мастерсу у Индијан Велсу након победе над Колшрајбером (7:5, 7:5). Последњи пут Ђоковић је са Лопезом играо на турниру у Дубаију, када је предао меч Шпанцу због инфекције ока која га је мучила скоро месец дана. Повратак на терен није ишао потпуно глатко српском тенисеру коме јепроблеме прво створио 149. играч света Американац Бјорн Фратанђело, а











