SPORNO - Da li je bio penal za Partizan, da li je ''Čuki'' opravdano poništen gol?

Sportske.net 20.03.2016  |  Sportske.net

Ekipe Čukaričkog i Partizana prikazale su dopadljiv fudbal večeras na Banovom brdu, a osim šansi i golova, pažnju su privukle i dve sporne situacije.

Podsetimo, Partizan je slavio rezultatom 2:1, posle preokreta u drugom poluvremenu. I upravo u tom drugom delu igre dogodile su se i pomenute sporne situacije. Pogledajte najpre situaciju kada su fudbaleri Partizana tražili penal posle starta Stojkovića na Nemanji Mihajloviću. A evo i poništenog gola Đurića pri vođstvu Partizana od 2:1 u 70. minutu. Razlog - ofsajd u kojem se našao fudbaler Čukaričkog po proceni arbitara.