Ivan Obradović: U trenutku napada bio sam na treningu, porodica i ja smo se zaključali u stan
Kurir 22.03.2016
![Ivan Obradović: U trenutku napada bio sam na treningu, porodica i ja smo se zaključali u stan](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Međunarodni aerodrom i metro u Briselu danas su bili mete snažnih terorističkih napada, u kojima je poginulo više od 30 osoba, a ranjeno nekoliko desetina ljudi.
Doskorašnji fudbalski reprezentativac Srbvije Ivan Obradović je u trenutku terorističkih napada bio u Briselu i kaže da se nalazio na treningu. - Bio sam na treningu kada se sve desilo, tako da je po povratku kući bilo dosta zastoja i gužve. Policija je bila raspoređena po celom gradu. Porodica je takođe sa mnom, pa smo se odmah uputili u stan, zaključali smo se i nećemo mrdati odavde dok nam ne kažu drugačije - priča Obradović. On