Odbojkašice Spartaka u polufinalu plejofa

Subotica.com 23.03.2016  |  TV Subotica

Odbojkašice NIS Spartaka savladale su MD Zrenjanin rezultatom 3-1 i pred svojom publikom izborile plasman u polufinale plejofa Wiener Stadtische lige. "Golubice" će se u polufinalu sastati sa liderom ligaškog dela, ekipom Vizure. Polufinalna serija igra se takođe na dve pobede.

U trećem meču četvrtfinala plavo bele su dokazale da su kvalitetniji tim i na pravi način opravdale ulogu favorita. U prvom setu bilo je neizvesno sve do same završnice. Tek pri rezultatu 19-18 domaće su zahvaljujući dobrom servisu vezale dva poena i napravile osetniju prednost. Ana Bogdanović iskoristila je prvu set loptu za 25-20. Početkom narednog seta u igri Spartaka sve je funkcionisalo kako treba, bilo je plus pet za domaći tim