Pajtić: Gradimo tridesetu sportsku halu u Vojvodini
RTV 25.03.2016 | Beta

BANATSKO KARAĐORĐEVO - Predsednik Vlade Vojvodine Bojan Pajtić i direktorka Osnovne škole "Nikola Tesla" u Banatskom Karađorđevu Angelina Maljković položili su danas kamen temeljac za izgradnju fiskulturne sale u Banatskom Karađorđevu, u opštini Žitište.
Tom događaju prisustvovao je i Nebojša Milenković, direktor Uprave za kapitalna ulaganja Vojvodine koja je preko konkursa za finansiranje i sufinansiranje projekata u oblasti razvoja sporta, dodelila opštini Žitište sredstva za realizaciju projekta izgradnje fiskulturne sale čija je vrednost nešto više od 65 miliona dinara. "Ovo će biti trideseta sportska hala koju će izgraditi Pokrajina na teritoriji Vojvodine. Do sada je 29












