Разочарани Данко Лазовић се вратио се у Београд јер не може да игра за Олимпију
Телеграф 29.03.2016 | Телеграф.рс

Бивши фудбалер Партизана због бирократских препрека не може да игра до лета за екипу Марка Николића
Најављиван је као велико појачање Олимпије из Љубљане, али због административне грешке и бирократских препрека Данко Лазовић није могао да буде регистрован за клуб Милана Мандарића, који се бори за титулу у Словенији. Лазовић није крио разочарање исходом целе ситуације и вратио се за Београд да охлади главу од свега. – Не могу да вам опишем колико сам разочаран. Не бих улазио у детаље, јер не знам шта је главни проблем. Грешке










