BLIC-KRIG: Kapiten Ilić sa dva gola doneo potpuni preokret, Šaranov spasio Partizan (VIDEO)

Hot sport 02.04.2016  |  HotSport

U razmaku od 16 minuta Partizan je uspeo da postigne tri gola i potpuno preokrene rezultat na 3:2.

Psihološka prednost vratila se na tas Partizana, videćemo hoće li i rezultatska. U 65. minutu kapiten Saša Ilić izjednačio je na 2:2 posle asistencije Ivana Bandalovskog sa desne strane. KAPITEN KAPITENSKI // GOL Sasa Ilic // Partizan… by goal365hd Krenulo se od nule, sve je ponovo bilo otvoreno. U 69. minutu Stanković je bio potpuno sam pred Šaranovim, golman je spasio gol domaćih, a onda je sevnula kontra na drugoj strani koju je