Šest golova i remi Čekićara i Tobdžija, het-trik Kerola, Sautempton gura NJukasl ka ispadanju

Sportski žurnal 09.04.2016

Posle fantastičnih 90 minuta rezultat je bio 3:3, duel je obilovao preokretima, a obeležio ga je napadač domaćeg tima Endi Kerol koji je postigao tri gola

Domaći tim je prvi postigao gol, ali je zbog greške sudije on poništen, iako nije bilo govora o ofsajd poziciji Lanzinija. U 18. minutu gosti su došli do vođstva. Ivobi je lepo uposlio Ozila, a ovaj je rutinski pogodio za 1:0. Drugi gol Tobdžije su postigle u 35. minutu. Ponovo je Ivobi bio asistent, a ovoga puta strelac je bio Sančez. Čekićari su pred odmor došli do dva gola. Prvu je u 44. minutu Kresvel sjajno centrirao, Kerol je bio