Premijer liga: Mitrović na korak do druge lige, poraz Čelsija posle 15 utakmica (video)

Hot sport 09.04.2016  |  HotSport

Posle 33. odigranog kola u Premijer ligi jasno je da će Njukasl našeg Aleksandra Mitrovića teško izboriti opstanak u Premijer ligi.

“Svrake” su kao gosti doživele težak poraz od Sautemptona 3:1 (2:0). Mrežu Njukasla načeo je Long u 4. minutu posle katastrofalne reakcije odbrane gostiju. U 38. minutu strelac gola Long je asistirao Peleu, a ovaj povisio na 2:0. Da će “sveci” zabeležiti nova tri boda bilo je jasno u 55. minutu kada je Vanjama pogodio za 3:0. Njukasl je do kraja utakmice uspeo samo da ublaži poraz lepim golom Tauzenda. Tadić je igrao dobro za