Rapsodija Partizana na terenu, dva gola Božinova i Ilića za šestu pobedu u nizu (VIDEO)

Sportski žurnal 10.04.2016

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu ekipu Mladosti sa 4:0 u 30, poslednjem kolu drugog dela Super lige Srbije

Partizan će u prvom kolu plej-ofa narednog vikenda igrati protiv Crvene zvezde. Izabranici Ivana Tomića su ofanzivno ušli u meč, pa su poveli već u šestom minutu golom Božinova iz penala. Minut ranije je Nemanja Mihajlović, posle asistencije Nebojše Kosovića, sjajno ušao u kazneni prostor gostiju, Milošu Šatari nije ostalo ništa osim da faulira igrača crno-belih, pa je sudija Aleksandar Vasić pokazao na belu tačku. Partizan je i