Neizvesno učešće Petkovića i Pavićevića u derbiju, šansa Cvetkoviću i Renduliću
Sportski žurnal 14.04.2016
![Neizvesno učešće Petkovića i Pavićevića u derbiju, šansa Cvetkoviću i Renduliću](https://nstatic.net/img/logo/s/sportski-zurnal.png)
Marko Petković juče nije bio raspoložen za priču sa predstavnicima medija o predstojećem derbiju, jer nije siguran da će se pojaviti u subotu na terenu! Zvezdin desni bek još nije prvazišao posledice povrede, zbog čega je i propustio gostovanje u Čačku.
Protiv Borca je igrao sveže oporavljeni Miloš Cvetković i ukoliko ne dođe do drastičnog poboljšanja zdravstvenog stanja standardnog desnog beka biće ponovo među starterima. Ostavio je solidan utisak na stadionu kraj Morave, što samo povećava šansu da se ne rizikuje u slučaju povremenog reprezentativca i nekadašnjem đaku Crvene zvezde pruži šansa da upiše drugo učešće u večitom derbiju. Još jedna pozicija u odbrani Crvene