(Video) Šokantna završnica večitog derbija: Kahriman poklonio remi Partizanu u 95. minutu

Kurir 16.04.2016

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su 1:1 (0:0) u 151. "večitom derbiju" na stadionu "Rajko Mitić".

Crveno-beli i crno-beli su remizirali posle šokantne završnice! Predrag Sikimić je doveo domaćina u vođstvo u 85. minutu, a u 95. je Brazilac Everton "bombom" sa više od 30 metara, uz veliku pomoć golmana Zvezde Damira Kahrimana, izjednačio! Everton je zatim provocirao navijače Crvene zvezde, pa ga je sudija Aleksandar Vasić isključio! Prethodno, u 94. minutu i Zvezda je ostala sa igračem manje, jer je Zoran Rendulić dobio drugi