(Video) Šok u Humskoj: Čukarički pobedio Partizan golom u 90. minutu i učvrstio se na drugom mestu

Kurir 23.04.2016

Fudbaleri Čukaričkog kao gosti u Humskoj su savladali Partizan 2:1 (1:1) u derbiju drugog kola plej-ofa Superlige.

"Brđani" su se tako zadržali na drugom mestu na tabeli sa 33 boda, čak pet više od crno-belih. Večerašnja utakmica u Humskoj bila je sadržajna, naročito u prvom poluvremenu - bilo je golova, crvenih kartona, sumnjivih situacija... Gosti su poveli već u 11. minutu golom Branislava Jankovića, izjednačio je Bugarin Valeri Božinov u 20, a trijumf gostima doneo je Andrija Pavlović u 90! U međuvremenu, obe ekipe ostale su sa igračem