Čukaričkom pobeda i drugo mesto na tabeli

RTS 23.04.2016

Partizan – Čukarički 1:2 (kraj). Čukarički na stadionu Partizana zabeležio pobedu i učvrstio se na drugom mestu na tabeli Super lige. Radnički u Nišu bolji od Voždovca, Radnik savladao Vojvodinu. Meč između Borca i Crvene zvezde odložen zbog smrti gostujućeg navijača.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su u gostima Partizan sa 2:1 u utakmici 32. kola, pa je tako ekipa s Banovog brda uvećala bodovnu prednost na tabeli Super lige Srbije u odnosu na rivala. Čukarički je poveo golom Branislava Jankovića u 11. minutu, dok je izjendačenje Partizanu doneo Valeri Božinov pogotkom u 20. minutu. Gosti su do pobede došli u 90. minutu, a strelac je bio Andrija Pavlović. Čukarički sada na drugom mestu Super lige