Inter pobedio Udineze, Jovetić dvostruki strelac

Beta 23.04.2016

Fudbaleri Intera pobedili su večeras na svom terenu Udineze sa 3:1, u utakmici 35. kola Serije A.

Ta utakmica se može nazvati istorijskom, pošto se prvi put u istoriji Serije A dogodilo da u prvoj postavi obe ekipe nije bilo nijednog domaćeg igrača.

Udineze je poveo u devetom minutu golom Sirila Tereoa, a Inter je preokrenuo golovima bivšeg igrača Partizana Stevana Jovetića, u 36. i 75. minutu. Konačan rezultat postavio je Eder u šestom minutu sudijske nadoknade vremena.

Treneri obe ekipe večeras u prvim postavama nisu uvrstili nijednog domaćeg igrača, pa su na Interovoj klupi na početku utakmice ostali Danilo D'Ambrozio i Eder, a na klupi Udinezea Frančesko Lodi, Đovani Paskale i Mauricio Domici.

U ekipi Intera nije bilo sprskog reprezentativca Adema Ljajića, dok je Zdravko Kuzmanović odigrao celu utakmicu za Udineze.

Inter je ostvario 19. prvenstvenu pobedu i zauzima četvrto mesto na tabeli sa 64 boda, a Udineze je 14. sa 38 bodova.